#11 Removed user 25.11.2010 20:11
Red hots
454 Posts

ехх chernomorec981 ти да не си мислиш че черномерец са по добри по юве че и италянчетата хахах

#12 Removed user 25.11.2010 23:03
Spitfires
3087 Posts

Еми да в момента Ювето съм отбор който е на приливи и отливи(за съжаление),но се надявам скоро време да започнеме само да мачкаме и да се върнеме там където ни е мястото... :)

#13 Removed user 27.11.2010 21:03
Red hots
454 Posts

<blockquote><h3>Gam3 0v3r написа:</h3>Еми да в момента Ювето съм отбор който е на приливи и отливи(за съжаление),но се надявам скоро време да започнеме само да мачкаме и да се върнеме там където ни е мястото...</blockquote>
(y) (bow) (beer)

#14 Removed user 04.01.2011 00:06
Spitfires
3087 Posts

Дано през новата година всичко е по-хубаво от старата и да се надяваме да има много успехи ;)

#15 Removed user 04.01.2011 10:21
Rhinos
235 Posts

дано в четвъртък Юве бият Парма , че Рома със всеки изминал мач се приближава до 4-тото място .. (shake)

#16 Removed user 04.01.2011 13:23
Spitfires
3087 Posts

<blockquote><h3>Unique 94 FC написа:</h3>дано в четвъртък Юве бият Парма , че Рома със всеки изминал мач се приближава до 4-тото място ..</blockquote>
Абе да се надяваме да победиме, нооо грешката беше последния кръг преди зимната палза, но да се надявам, че всичко ще си дойде на мястото... ;)

#17 Removed user 04.01.2011 16:42
Ul tra violets
828 Posts

Просто в момента отборът ни няма достатъчно качествени единици. В последните дни, чувам разни слухове, че имаме интерес към някакви дървета тип Лука Тони или Клозе. Докато от интер искат Кака. Ман сити взимат Джеко, дето 1 година разказва, как иска да играе при нас! Ама явно песента е няма пари действайте!

#18 Removed user 04.01.2011 16:55
Falcons
1014 Posts

Откакто ги изхвърлиха от Сериа А немогат нещо да се нагодят.Въобще италянския футбол в момента е на много слабо ниво

#19 Removed user 04.01.2011 17:06
Spitfires
3087 Posts

<blockquote><h3>BG JUVENTUS написа:</h3>Просто в момента отборът ни няма достатъчно качествени единици. В последните дни, чувам разни слухове, че имаме интерес към някакви дървета тип Лука Тони или Клозе. Докато от интер искат Кака. Ман сити взимат Джеко, дето 1 година разказва, как иска да играе при нас! Ама явно песента е няма пари действайте!</blockquote>
Нападател трябва да се намери, защото дървото Амаури неможе да върши никаква работа...Чки и той е много зле, а доколкото знам е контузен за 3седмици някъде...Дел Пиеро няма как да разчитаме на него, защото вече си е на години...Джеко може би ще отиде в Сити, но не се знае още нищо...Той иска да дойде при нас и дори има слухове, че е карал ръководството ни да даде оферта за него и имам 48часа да дадем оферта за него, но ще видиме дали ръководството ще даде някаква оферта...|-)

П.П.Невидях, че си писал за Кака и Интер...Това няма как да стане...Едва ли Кака е толкова глупав, че да иде при съдебните, а не мисля, че Съдебните ще искат да дадат толкова милиони за него...

===

П.П2.Подписахме с Лука Тони...дали ще е за добро или за лоши ще покажа времето...:) Лично според мен трябваше да се привлече нападател след токато Ку се контузи за толкова дълго време и сезона за него приключи...
Доколкото чух има оферта за Дорлан и ако може да г опривлечеме ще е доста добре...
За Божинов също чух нещо такова, но мсиля, че са само измислици и невиждам къде може да са видяли Божинов като не е играл от толквоа време за Парма...Никито му изпи акула на това момче...

#20 Removed user 12.01.2011 16:22
Ul tra violets
828 Posts

Само като слушам транферните слухове от последната седмица ми иде да се самоубия! Макароне, Божинов, Бабел, Бардзали. Пълен ужас, единственото Форлан вдъхва малко надежда, само че не е във форма и е на 31 години. Така че според мен не трябва да даваме повече от 10 милиона за него.