#1 BRAKNAL 17.04.2019 10:39
BRAKNAL
14 Posts
Since 25.12.2009

Виждам, че администратора изобщо не го интересува и не желае да отговаря за гафовете, които прави!
Е аз все пак ще напиша, че след като несправедливо ми сложи служебна загуба за купата на лигата този сезон, така ми ощети и голмайстора и няма да може да играе, а по този начин и да спечели приза за голмайстор на първенството, защото и головете за купата на лигата се броят, а естествено моят играч няма да играе мачове и останалите отбори ще се възползват и техните голмайстори ще го задминат.
Всичко е заради това, че имам наказан играч, който извадих от титулярите и резервите и въпреки това беше записан от админа, че е играл в 1-ви кръг за купата на лигата и ми постави служебна загуба. БРАВО, страхотна подсечка ми направи админе. Продължавай в същия дух! 8 години бях ВИП играч, но никога повече няма да си пусна ВИП, заради теб. Просто ще си цъкам и ще се постарая да пиша във форума за множеството ти гафове. Е може би ще бъда блокиран по някое време, защото съм неудобен.

#2 BBC Ravnec 18.04.2019 04:43
BBC Ravnec
51 Posts
Since 04.12.2017

Идвайте във http://www.otbora.com/?pid=2185 няма какво да се мъчите с тези говна тук.