#1 Removed user 17.07.2016 01:46
Daredevils
329 Posts

Този играч нямам никаква доблест и чест , този мръсен книжен индивид , целенасочено пречи на останали играчи да си направят нормални трансфери , като умишлени вдига много над максималната цена за да не може да си направите трансфер .Одобрено нагъл и преднамерен като види играч запазен нарочно вдига цената , дори и съобщенията на играчи които му обясняват как няма да го продадат на него не подейства .Селската му наглост е невероятна голяма лично бих го набил малко акъл в главата . Затова да знаете отбор със името Loko Go конференция 6 лига 1 не купувайте или не му продавайте , такива индивиди не трябва да я играят . трябва да имаш малко достойнство като ти кажат че играча е запазен от детска злоба да не пречи на останалите и естествено и най-вече да спазва правилника за трансфери който ние всички спазваме за разлика от тоя индивид . И приканвам админа да му провери трансферите като има няколко трансфера които много над максимално допустима цена !!!!

#2 Ferrari kids 17.07.2016 10:37
Ferrari kids
210 Posts
Since 13.11.2010

Болен психопат си ти, дано те приберат навреме, че като нищо ще подкараш и ти някой камион!

#3 Removed user 18.07.2016 18:51
High surf
62 Posts

а бе хора,не прекалявате ли с тези оферти бре(smirk) то че е търг-търг е ,ама по милион и 300,че и 500 за 14-ка с коеф 60 мисля че е прекалено8) сетете се какви ще са цените на такива играчи другия сезон,а за СТ-тите не ми се мисли(shake) (shake)

#4 KaTaP3uC 18.07.2016 20:28
KaTaP3uC
21 Posts
Since 12.02.2010

<blockquote><h3>CHELSEA FC написа:</h3>а бе хора,не прекалявате ли с тези оферти бре то че е търг-търг е ,ама по
милион и 300,че и 500 за 14-ка с коеф 60 мисля че е прекалено сетете се какви
ще са цените на такива играчи другия сезон,а за СТ-тите не ми се мисли</blockquote>
И аз се загледах вчера това е недопустимо! Търг, търг но чак пък толкова да се надвишава максималната не е много за препоръчване защото админа на 99% ще ги върне обратно и така никой няма да спечели...
Играйте разумно и в рамките на правилата !

#5 Removed user 18.07.2016 21:59
High surf
62 Posts

KaTaP3uC(y) (handshake) (bow) (bow)

#6 dedadra 18.07.2016 23:08
dedadra
128 Posts
Since 01.06.2010

доколкото си спомням,преди не можеше да се слага цена над макса,освен на търг или добавени левро.но сега виждам ,че масово това е възможно.и после защо има злоупотреби... аз съм буквално разочарован,за какъв морал говорим,поголовно се наддава за играч,който е запазен ,за някой,за да не се осъществи трансфер,слагат се цени над макс,само и само да вземеш даден играч...извън всякакви правила...т.е. то няма правила вече ,явно е...

#7 Removed user 18.07.2016 23:32
Daredevils
329 Posts

Съгласен съм катарзис нямаше да сложа 1,5 милиона ако този болен психопат нарочно не слагаше по 650-750 хил на трансфери при максимална цена от 520-550 хил , като стигне максималната има левро ама като не можеш да ме обориш с левро недей да пречиш .Сложил съм на търг 1,5 милиона кредита и искам админа след това да го анулира .Такива играчи като локо го трябва да бъдат игнорирани . Това е разговора между мен админа и после се чудите защо се появяват такива тарикато като локо го .Искам да докладвам за грубо нарушение на правилника за трабсфери от точка 5. Всеки играч има средна цена към, която трябва да се придържате, като определяща цена е кредита. Името на отбора LOKO_GO конедеренция 6 група 1 лига 1 . Дал съм оферта на 14 ст на стойност 729 хил кредита и 31 левро при максимална цена от 729 хил лева , но този мениджър напълно целенасочено е поставил с 50 хил кредита цената на играча което е нарушение на правилника съотвения мениджър не желае да му го продаде за да не наруши правилата но човека напълно нарочно не маха офертата . Умолявам моментално администратора тоест вие сериозно да разгледа трансферите на 14 год особено на мениджъри като LOKO_GO които целенасочено вдигат над наксимално допустимата сума и не позволяват да се извърши трансфера . Трансфера не на търг !!!
[14.7.2016 г. 12:07:05] Shampioni: Не Ви разбрах какво точно искате да кежете ?
[14.7.2016 г. 12:07:24] Shampioni: има макс цена 729, а някой е сложил 779 ?
[14.7.2016 г. 12:18:53] Славчо Славчев: да
[14.7.2016 г. 12:21:31] Славчо Славчев: слага над максималната разгледайте офертите на локо го и ще забележете че слага много над максимално допустимата трансферна сума .Ако беше на търг ще го разбера но след като има максималната цена не би трябвало да я преминава , за това си има левро
[14.7.2016 г. 12:34:19] Славчо Славчев: N. SAXON отбора който го продава е марек 19 при максимална цена 558 хил кредита _ желанието на мениджъра да се добави и 20 левро към трансфера loko go е поставил цена от 611 хил кредита , ако някой иска да даде камсималната плюс 20 левро той не може да го вземе . защото локо го превишава много над долустимата сума и така явно се пречи даден трансфер , друг пример A. DIGBY играч на FC Donovete Mezdra максимално допустима цена от 558 хил друг мениджър asul предложил максималната плюс 40 левро както си е по реда без да се надвишава максималното допустима цена , същия локо го моментално слага 620 хил със близо 70 хил над допустимата цена като отново пречи да се извърши трансфер той целенасочено слага над максималната цена за да не може съотвения мениджър да продаде играчата си на цена която е в рамките на правила за трансфери и така цели да откаже купувачите !!!! Това е долно , нечестно извън правилата и такива хора трябва да им се напомня да спазват правилата при извуршване н атрансфери !!!
[14.7.2016 г. 14:44:03] Shampioni: Ами продайте го на по-високата оферта
[14.7.2016 г. 15:00:48] Славчо Славчев: ???? ако играч е продаден на по-висока оферта от максимално допустимата това няма ли е да нарушение на правилата , повтарям не става дума за търг играча дава над максималниата сума аз аз съм ощетен защото давам до максималната сума
[14.7.2016 г. 15:36:23] Shampioni: всеки трансфер се разглежда индивидуално
[14.7.2016 г. 15:59:03] Славчо Славчев: добре ако този г-н купи играч много над максималнта сума отново ще ви пиша засега има само оферти , но това което разбрах от правилита покупка на играч над максималнта сума или под минималната е нарушение на правила за извършване на тренсфери освен ако играча н е на търг правилно ли съм разбрал ????
[14.7.2016 г. 16:25:29] Shampioni: Може да се каже, че е правилно, но както казах зависи от случая ... всеки се разглежда индивидуално

#8 KaTaP3uC 18.07.2016 23:41
KaTaP3uC
21 Posts
Since 12.02.2010

Админа няма какво да ни го копираш знаем неговата гледна точка и неговото безразличие и поради този факт играта остана без играчи ;)

#9 Removed user 18.07.2016 23:53
Daredevils
329 Posts

Аз за това предлагам да се изтрие правилника за извършване на трансфери . След като има играчи които от злоба вдигат много над максималната цена , защото друг играч ги е надцакал по честния начин с левро а админа како прави нищо по въпроса . Мразя такива играчи и ги ненавиждам !!! Просто за пореден път се убеждавам , че има мениджъри комплексари които се правят на тарикати !!!

#10 Shampioni19044 19.07.2016 00:15
Shampioni19044
48 Posts
Since 02.02.2016

<blockquote><h3>KaTaP3uC написа:</h3>Админа няма какво да ни го копираш....</blockquote>

Ти щот си ангел на Дева Мария, левия тестикул на Дявола и последния залък хляб за Исус. Спомняш ли си РО където ти беше член (член, член ама за чудо и приказ)? Твоето его не ти позволява да говориш в прав текст очи в очи с хората, но зад гърба им винаги си готов да забиеш нож след нож. За справка - форумът на Шампиони ... и как РО реагираха след твоята клевета към тях където те са работили, а ти само четеш и мълчиш. Може би си бил малък за техния акъл, може би си бил в пубертета, може би си ползвал служебно право с лични облаги или друго (???) ти си знаеш. Вики мама, изяж си млякото и лягай, че утре си на училище.

По отношение на цените си трябва .... справедливост, а за справедливост си трябва съдник, за съдник - админ, а админ ..... няма