#11 KaTaP3uC 19.07.2016 01:34
KaTaP3uC
21 Posts
Since 12.02.2010

Няма какво да коментирам !
Може да не съм ангел,но пък кой е ?
Отговори ми честно сега кое е по-важно за теб една игра или личният живот ?
Човек на 18-19(по онова време) кое трябва да предпочете ?
А пък колко ми е бил акъла тогава и какво съм правил си е лично моя работа!
И нека повече не се отклоняваме от темата защото наистина е сериозна (wait)

#12 Plamo 19.07.2016 09:26
Plamo
1164 Posts
Since 21.06.2009

Хаха чета разговора с Доростол 2003 и Админа и се смея...типично и моите разговори с него се водят по същия начин. Ти му говориш едно, той си знае своето и не отстъпва. Скоро очаквай и да станеш "селянин от гората", ако му кажеш малко в по висок тон гледната си точка :D
А по темата, дразнещо е това което прави Loko Go най малкото от към морална точка и феърплея, но уви :)

#13 Removed user 19.07.2016 10:18
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>Plamo написа:</h3>Хаха чета разговора с Доростол 2003 и Админа и се смея...типично и моите
разговори с него се водят по същия начин. Ти му говориш едно, той си знае своето
и не отстъпва. Скоро очаквай и да станеш "селянин от гората", ако му кажеш малко
в по висок тон гледната си точка
А по темата, дразнещо е това което прави Loko Go най малкото от към морална
точка и феърплея, но уви</blockquote>
Аз направо бях шокиран . Обяснявам му , че съм дал оферти за играчи които удовлетворяват мениджъра , който продава играчите обаче има един индивид който слага много над допустимата максималната и пречи на трансфера . Отговора на админа : продайте го на по високата ?????? WTF ???? Кой да продам аз съм купувач не продавач , абе направо уникален разговор !!! За това такива индивиди никакви трансфери напълно изолирани от ограта трябва да бъдат !!!

#14 VIKINGS 19.07.2016 10:22
VIKINGS
101 Posts
Since 23.05.2007

От целия разговор един израз е най-важен - "Всеки трансфер се разглежда индивидуално". Да попитам аз какво означава това? Правилата са си правила, те трябва да са за всички, да бъдат точни и ясни! Щом е казано, че не може над максималната, означава, че НЕ МОЖЕ! А не да ми ги разглежда индивидуално. С този отговор да разбирам ли, че ще има изключения за свои хора?

#15 dedadra 19.07.2016 10:46
dedadra
128 Posts
Since 01.06.2010

явно

#16 Removed user 19.07.2016 11:59
Daredevils
329 Posts

Следващия сезон правя си 4-5 отбора , майната му на правилата админа ми обясни че няма правила аз така разбирам индивидуално разглеждане .Защо трябва да играеш по правилата след като други си правят какво си искат а ти оставащ прецакан и няма кой да оправи тази несправедливост .Спирам с правилата те не съществуват правете си мулти отбори точете ги правете трансфери между тях ясно е че тази игра правилата са само на хартия дето се вика !!!

#17 Ferrari kids 19.07.2016 16:59
Ferrari kids
210 Posts
Since 13.11.2010

Че нали ти имаше 3-4 мултита, нали ти рева из форума и из всички групи, нали ти щеше да разпаряш админа като консерва че те държа две седмици заключен?! Направи си само още един отбор, и ти гарантирам, че ще има прочистване тоя път, без прошка.. ето това е индивидуален подход, че те съжали човека тогава, сега си много - голям пак станал!? А, и нали ти после му държа шлифера на админа, беше като котенце, смени си името на отбора, пускаш си редовно смс четата.. луд човек си ти, чисто луд!!!

#18 Removed user 22.07.2016 21:46
Dirt devils
1785 Posts

Винаги съм искал правило за тези индивиди,които дават цена над макса само и само да няма трансфер да бъдат наказани.....например с наказание от три сезона без право на трансфери. :^) :^) :^) .....но за беда никакво внимание не ми се обърна....

#19 Removed user 23.07.2016 12:40
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>ВЕЛИКИТЕ БАРСЕЛОНА написа:</h3>Винаги съм искал правило за тези индивиди,които дават цена над макса само и само
да няма трансфер да бъдат наказани.....например с наказание от три сезона без
право на трансфери. .....но за беда никакво внимание не ми се
обърна....</blockquote>
(y) (y) (y) (y)

#20 Removed user 07.09.2016 22:47
Dirt devils
1785 Posts

WHITESNAKE.....вижте му офертата за 22 годишния X.Simon....келеш.... :@ Аз давам макс,а оня ме надцаква... ВЕЛИКИТЕ БАРСЕЛОНА 656 550 0
WHITESNAKE 700 000 0