От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
Общо взето доста от старите играчи са се запазили и до ден днешен играят. Айде и аз да кажа няколко думи - играя от юни 2006 година, името на отбора ми беше същото, когато стартирах. След това го промених на One Tree Hill, сега пак съм си с автентичното име на отбора. Впечетленията ми са, че играта много израстна, но и много се промени в последно време.

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
Не ме бива с датите, :) помня че когато се регнах за 1ви път имаше един отбор Doomers на 1во място с 3500 рейтинг Отбор: ФК Долно Маймунаре

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
Играя от преди рестарта,не помня точно може би година и нещо преди рестарта и отбора винаги ми е бил Sport75.Обичам играта,но съм ТОТАЛНО РАЗОЧАРОВАН ОТ АДМИНИСТРАТОРИТЕ И ОТНОШЕНИЕТО ИМ КЪМ УЧАСТНИЦИТЕ!

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
Играя от 1-2 месеца след пускането на играта още преди рестарта, тогава отбора ми се казваше RANGERS, по-старите играчи със сигурност ме помнят, бях един от най-добре развитите отбори с много и различни титли, както и сега де :D

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
Аз играя от около година и нещо преди рестарта - т.е. от началото на 2006г някъде!!!Името на отбора си е все същото 8)

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
играя почти от началото преди рестарта, когато беше по интересно, винаги съм бил с това име

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
Играл съм малко преди рестарта (около 2 месеца ) не си спомням името тогава . След това се регистрирах веднага след рестарта тогава отбора ми беше АCMilan 1/1/А и играх до 6 или 7 сезон и се отказах и сега преди месец пак се регистрирах

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
От Фервруари 2007 , но тогава бях с отбор ONYX , от Декември съм в друга лига с име на отбора Death .

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
Още 1 месец след като излезе,преди рестарта 2006-та ли незнам кога беше Много отдавна

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
Започнах да играя месец два преди рестарта,след рестарта изиграх 2 сезона и се отказах за около година и половина и някъде към края на 9 сезон се завърнах.

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
преди рестарта бях GLADIATORS и играх около 1 година, след рестарта пак се регистрирах със същото име, но се навъдиха много гладиатори и терминатори, за това смених името с MONI (името на голямата ми дъщеря), след което го смених с BLACK_MILK и откакто моя фаворит във футбола се доказа отново на голямата сцена се почувствах длъжен да го променя на BAYERN MUNCHEN :)

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
В първите месеци след като стартира.Името не съм си го сменял :)

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
За пръв път я играх Юни 2008-ма, но съм спирал да играя и след това пак съм започвал.Помня само някои от отборите ми - BLUE_TEAM и FC Montana.Иначе впечатленията ми за играта за сега са много добри. :)

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
от 2006 година

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
Преди рестарта бях FT10 след него имах около 7 отбора който смених докато сега това е последният :) За играта: Тя се разви МНОГО от 2006 когато админ бе БеРеал.

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
аз преди рестарта я играех и отбора ми беше Liverpool :) след рестарта играх 6 месеца отбора ми беше NeMcKaTa в групата на FenClub :)Впечатления... все повече почвам да ме разочарова тази игра...

От кога играете shampioni.com?

3052views 55comments На лафче
От кога играте играта и какви са ви впечетленията от нея? Ако сте имали различно име на отбора от сегащното - напишете го! Целта на тази тема е да издиря старите играчи, ако все още някой от тях играе...

Байерн

2458views 38comments Футбол Европа
Аз във коментарите си под класирането във мойта група винаги съм писал за Интер,че във момента "кюскат" топката.Но това няма никакво значение,важното са поставените цели които за мене Жозе ги изпълнява,дано по скоро да отиде във РЕАЛ че ми втръсна да гледам как се дънят.А и недейте обвинява Интер че играели деградирал футбол,залога е все пак едни 50 000 000 евро за самото участие на финала,което е сериозна сума вече.Иначе на финала клоня за Байерн,но за мене беше по важно Барса да не играе финал.

Байерн

2458views 38comments Футбол Европа
<blockquote><h3>Verdi написа:</h3>Има 1 единствена дума за Жозе ДЕГРАДИРАЛ като виждане за футбола тоя футбол се игра 60-те години и не е на мода вече.</blockquote> успокой се е приятел, да ти изгонят човек 28 минута срещо барса и на тяхния стадион как да играеш, ето това е тактика и правилно изигран мач.... феновете на барса да малчат ИНТЕР са на финал !!!! и мисля че ще е много по интересен мача BAYERN MUNCHEN - INTER MILANO

Байерн

2458views 38comments Футбол Европа
Когато залога е финал едва ли някой ще мисли за футбол.Отдавна футола е на първо място пари и после качествена продукция.Мисля,че два равностойни отбора ще направят добър финал